Toote kategooria
Võtke meiega ühendust

ByTune Electronics Co, Ltd

Tootmine tehases:

Lisa: A5 hoone, Songbai RD 3055, Gongming Street, Guangming district, ZhenZhen, 518100, Hiina

Tel: 0755-27765981

Faks: 0755-8529 6631

Tehnika:Support@btslipring.com

 

Müügiesindus:

Tel: + 86-755-2964 2158

Faks: + 86-755-2350 3855

Mobiil: 189 2742 5032

Lisa: 6. korrus, C hoone, uue põlvkonna; Hi-Tech Park, 28 ala, Bao'an, ShenZhen, 518125, Hiina

Müük:Sales@btslipring.com

Facebook: slipring1@hotmail.com

Twitter: btslipring

Skype:btslipring

 

USA:

usoffice@btslipring.com

USA Atlanta

Kanada, Edmonton

Ühtset vormi nelja kanali fiber optic pöörleva ühine

Ühtset vormi nelja kanali fiber optic pöörleva ühine

Mudeli number: BTFO-04-02 4-kanaliga FORJ segatud kiud (2 SM ja 2 MM) Kiu tüüp: SMF28 ja 50/125um GI 3 mm jakk Kiu pikkus: 1mWavelength:1310 / 1550nm SM; 1310/850nm MM Pesa tüüp: ST Kadu: < 5 dB IL variatsioon: +/-1dB Crosstalk: <-50 dB Kiirus: 200 p/min Vibratsioon: MIL-STD-167-1A Mehhaanik mõju: MIL-STD - 810F IP klassi: IP 65 (IP68Optional)

Toote üksikasjad

Ühtset vormi nelja kanali fiber optic pöörleva ühine
Mudeli Number: BTFO-04-01

Fiber Optic slip rõngad on-optilisi signaale, mis elektri slip rõngast elektrilisteks signaalideks, et edasi signaale kogu pöörleva liidesed, eriti andmete edastamisel. Saatelehe fiiberoptiliste rõngad säilitada olemuslikke eeliseid kiudaineid lõpuni. ByTune elektroonika on tootnud slip fiiberoptiliste rõngad 20 aastat.

Kirjeldus:4-kanaliga FORJ segatud kiud (2 SM ja 2 MM)
Kiu tüüp:SMF28 ja 50/125um GI 3 mm jakk
Kiu pikkus:1m
Lainepikkus:1310/1550nm cm; 1310/850nm MM
Pesa tüüp: ST
Kadu:andlt; 5 dB
IL muutus:+/-1dB
Crosstalk:andlt; -50 dB
Kiirus: 200 p/min
Vibratsioon:MIL-STD-167-1A
Mehhaanik mõju:MIL-STD - 810F
IP klass:IP 65 (IP68Optional)

OmadusedÜhtset vormi nelja kanali fiber optic pöörleva ühine
•Annab rotary Haakeriistad multimode-või ühtse fiber link
•Passive kahesuunaline seadme
Kas tuleb koos meie elektri kombineed ja hüdraulilised
•Alternative draivi ühendamise ja paigaldamise kord on kättesaadavad (konsulteerige tehase tehnilisi üksikasju)
• Kohandatud kasutajaliidesed, lihtne fiber toitekaabel
•See võib integreerida olemasolevate slip ring konstruktsioonide
•Aluminum või anodeeritud alumiiniumist korpus
•Rugged disain
Šokk ja vibratsiooniÜhtset vormi nelja kanali fiber optic pöörleva ühine
•Bytune fiiberoptiliste slip rõngad toetada suur šokk ja Vibratsiooniline keskkond, rohkem kui 200 000 tundi ja pikk andmelingid rohkem kui 100 km kiudaineid tarbides nõuetele. Seadmeid on saadaval mis katsetatakse šokk ja vibratsiooni sõjaväe standard
VõimalusiÜhtset vormi nelja kanali fiber optic pöörleva ühine
•Supply ja kliendi autoriõigused ja kiud
• Paigaldus koosseisud, materjalide ja autosõidu ühendusmuhvid kohandamine
• Vedeliku täitmine ja surve hüvitise veealuseks kasutamiseks

Täpsem info, vastake KontaktMeie personal sales@btslipring.com



Mõõtmiste ja katsete:


3D Test kontsentrilisus Test


Elektriline müra katse Projecto

Interferentsi katse usaldusväärne kontakt katse



Hot Tags: Ühe mudeli nelja kanali fiber optic pöörleva ühine, disainer ja tootja, usaldusväärne üle, sõjaväe standard, konkurentsivõimeline hind, alati, hea pärast teenistuse, kõrge kvaliteediga
Seonduvad tooted
Email Us
Küsitlus
ByTune Electronics Co, Ltd